דף הבית שמור ברשימה (0) החשבון שלי פרופיל החברה לקופה

Epiphone

Epiphone שחגגה בשנת 2013  140 שנה להיווסדה, הינה חברת גיטרות מהמוערכות בעולם. החברה במשך המון שנים מתמחה בייצור גיטרות מכל הסוגים כגון: גיטרה חשמלית, גיטרה באס, גיטרה אקוסטית ועוד. הכל תחת איכות בנייה מהמקפידות בעולם ללא ספק Epiphone היא אחת החברות עם הקטלוג הגדול ביותר של גיטרות באיכויות שונות. ארט סטודיו מביאה את הדגמים הבולטים של Epiphone לארץ.  

 

תצוגה: רשימהרשת
הצג:
מבוסס על 1 חוות דעת.
גיטרה חשמלית ומגבר להשכרה
Epiphone
Epiphone+Nux RENT
מגוון דגמים לבחירתכם!   מחירון השכרה: לחודש בודד: 299 ש"ח. לשלושה חודשים: 229 ש"ח לחודש. לשישה חודשים: 129 ש"ח לחודש. לשניים-עשר חודשים: 89 ש"ח לחודש חשוב לנו להדגיש- מדיניות ההשכרה שלנו מאפשרת לכם לקנות את המוצר בתום תקופת ההשכרה ולשלם על ההפרש בלבד. לצורך העניין, מי שהשכיר מוצר לשישה חודשים ב349 ש"ח לחודש, שילם 2094 ש"ח סה"כ על ההשכרה ויוכל לרכוש את המוצר במחירו פחות הסכום שכבר שילם. ..
מבוסס על 1 חוות דעת.
 
₪98
מבוסס על 1 חוות דעת.
גיטרה חשמלית ומגבר להשכרה
Epiphone
Epiphone+KS-5C RENT
מגוון דגמים לבחירתכם! מחירון השכרה: לחודש בודד: 359 ש"ח. לשלושה חודשים: 279 ש"ח לחודש. לשישה חודשים: 159 ש"ח לחודש. לשניים-עשר חודשים: 109 ש"ח לחודש חשוב לנו להדגיש- מדיניות ההשכרה שלנו מאפשרת לכם לקנות את הגיטרה+מגבר  בתום תקופת ההשכרה ולשלם על ההפרש בלבד. לצורך העניין, מי שהשכיר פסנתר לשישה חודשים ב349 ש"ח לחודש, שילם 2094 ש"ח סה"כ על ההשכרה ויוכל לרכוש את הפסנתר במחירו פחות הסכום שכבר שילם. ..
מבוסס על 1 חוות דעת.
 
₪108
סט גיטרה חשמלית ומגבר
Epiphone
Epiphone+NUX/E-WAVE
סט מצוין לנגן המתקדם! גיטרות EPIPHONE מעולות ומגברים של NUX ו- E-WAVE במחירים בלי תחרות!   ..
 
₪1,463
מוצרים בהזמנה
רשימת הקניות ריקה!
סה"כ לתשלום ₪0
הצג תצוגת נייד / תצוגת אתר רגילה