פסנתר חשמלי 88 קלידים להשכרה

פסנתר חשמלי 88 קלידים להשכרה

פסנתר חשמלי 88 קלידים להשכרה. 

מחירון השכרה:


  • לשלושה חודשים: 199 ש"ח לחודש.
  • לשישה חודשים: 129 ש"ח לחודש.
  • לשניים-עשר חודשים: 79 ש"ח לחודש

תוכלו למצוא בקטלוג שלנו אפשרויות נוספות של פסנתר חשמלי להשכרה בהתאם לתקציב ולצורך שלכם. חשוב לנו להדגיש: מדיניות ההשכרה שלנו מאפשרת לכם לקנות את הפסנתר בתום תקופת ההשכרה ולשלם על ההפרש בלבד. לצורך העניין, מי שהשכיר פסנתר לשישה חודשים ב349 ש"ח לחודש, שילם 2094 ש"ח סה"כ על ההשכרה ויוכל לרכוש את הפסנתר במחירו פחות הסכום שכבר שילם.

השכרה של פסנתרים היא פתרון אידאלי בעבור אלו הזקוקים לפסנתר באופן זמני. אם יש לכם צורך זמני בלבד בפסנתר או מטרת התנסות ראשונית כדאי לבחור באופציה של פסנתר להשכרה. אנו מציעים לצד השכרת פסנתרים קלאסיים גם פסנתר חשמלי להשכרה מדגמים שונים. פסנתר חשמלי מתאפיין בניידות נוחה יותר בהשוואה לפסנתר קלאסי, פסנתר חשמלי יהיה בחירה נבונה בעבור אירועים והופעות. נגנים מקצועיים בוחרים היום לעשות שימוש בפסנתר החשמלי במהלך הופעות ולמטרת עריכה של קטעי מוזיקה והקלטות.

האפשרות לשכור פסנתר חשמלי מאפשרת שימוש זמני בכלי הנגינה וגם התנסות ללא רכישת כלי הנגינה. בהתאם להתרשמות האישית תוכלו לקבל בעתיד החלטה לרכוש בעצמכם פסנתר חשמלי. אנו מציעים אפשרויות להשכרת פסנתר חשמלי תוך הקפדה על איכות הכלים, תקינות, ייעוץ מקצועי ושירותים נלווים. אם נחוץ לכם פסנתר חשמלי להשכרה לאירוע נשמח להציע יחד עם הפסנתר גם ציוד הגברה וסאונד מקיף. נגינה חיה של פסנתר באירוע מביאה עמה תדמית קלאסית, מעודנת עם הרבה סגנון, הדגמים החשמליים קטנים וניתן להוביל אותם אל מתחמי אירועים מסוגים שונים ללא כל קושי. 

כתוב חוות דעת

הערה: HTML לא תורגם!
    גרוע           מצוין

  • ₪79
  • לפני מע"מ: ₪68
  • מחיר בנקודות: 68
Loading...