פסנתרים,אורגניות,מקלדות

פסנתרים,אורגניות,מקלדות

ארט סטודיו הוא יבואן הפסנתרים הגדול בארץ. אנחנו בארט סטודיו מוכרים פסנתרים רבים מכל הסוגים. תוכלו למצוא אצלינו במלאי פסנתר קלאסי, פסנתרי כנף, פסנתרים חשמליים וגם אורגניות, ובנוסף שלל אביזרים לפסנתר. אנחנו עוסקים ביבוא פסנתרים כמו גם במכירה, והחנות שלנו ממוקמת באזור התעשייה של ראש העין. כל מי שמחפש פסנתר באזור המרכז או השרון, וגם אלה שמוכנים להרחיק קצת יותר - אתם מוזמנים להגיע אלינו לחנות ולהינות מהמבחר הרחב של כלי הנגינה ומהייעוץ שלנו.


הפסנתר הוא כלי נגינה עתיק ופופולארי מאד. הוא התפתח מהצ’מבלו בתחילת המאה ה-18, והגיע לתצורתו הנוכחית במאה ה-19. ישנן מספר חברות בולטות, Yamaha, Kawai, Steinway, ועוד, אשר מייצרות פסנתרים מצויינים ומוכרות בכל העולם. אנו מייבאים את הפסנתרים של החברות הגדולות ואצלינו בחנות תמצאו את כלי הנגינה הטובים ביותר.


ברחבי העולם ישנם סוגים שונים של פסנתרים. הפסנתר הוא כלי נגינה עתיק שהתפתח במשך שנים לשני כיוונים עיקריים- הפסנתר הקלאסי, שנקרא גם פסנתר קיר הוא הנפוץ ביותר. בגלל גודלו הוא יכול להכנס לחללים לא גדולים, אך הדבר לא גורע מהצליל הגדול שהוא מפיק. הפסנתר העומר הוא כלי נגינה אידיאלי בין אם בתור פסנתר לתלמיד ובין אם בתור פסנתר לנגן וותיק. הוא יכול להכנס למרחבים יחסית קטנים, אך בצלילו למלא גם חללים גדולים. לצד הפסנתר הקלאסי ישנו פסנתר הכנף. פסנתרי כנף הם כלי נגינה גדולים ומרשימים. הצליל שהם מפיקים ממלא אולמות קונצרטים שלמים. פסנתר הכנף בנוי באופן שונה מהפסנתר העומד, תיבת התהודה שלו גדולה מאד ולכן הוא גדול יותר ממנו ומפיק צליל עוצמתי יותר. ישנם סוגים וגדלים שונים של פסנתרי כנף. כל פסנתר הוא קצת שונה. התחושה באצבעות בעת הנגינה, הצליל המופק, הרגש המועבר. כל אלה הופכים כל פסנתר לכלי נגינה ייחודי שיש לבחור בקפידה ולהתאים אותו לנגן. בשנים האחרונות התפתח גם סוג נוסף של פסנתרים שהופך לפופולרי יותר ויותר, והוא הפסנתרים החשמליים. הפסנתר החשמלי מפיק צליל דומה לזה של פסנתר קלאסי, ותחושת ההקשה על קלידיו דומה כך שעוצמת הנגינה משפיעה על הצליל המופק. לפסנתר החשמלי ניתן לחבר אוזניות, דבר המאפשר להתאמן בלי להפריע לסובבים. בנוסף הוא יחסית קומפקטי ולכן נכנס בקלות יתר לחללים לא גדולים. יש חברות שונות שמייצרות פסנתרים קלאסים ואלה הלכו והשתפרו לאורך העשורים האחרונים, וכיום אנו מייבאים את הפסנתרים החשמליים הטובים ביותר.


איך תבחרו את הפסנתר המתאים?


השאלה הראשונה היא מה הצרכים שלכם. לכל סוג פסנתר יש יתרונות וחסרונות. בין אם הבדלי גודל, מחיר, יצרן, רמת הנגן, אופי צליל, ישנו סוג פסנתר שמתאים לכל אחד. תוכלו לקרוא בפירוט על כל אחד ואחד מהסוגים כשתכנסו לקטגוריות השונות. בכל קטגוריה אפשר למצוא פסנתרים למתחילים ולמתקדמים במחירים משתנים ושל יצרנים שונים. תוכלו למצוא אצלינו גם פסנתרים יד שנייה, פסנתרים משומשים ופסנתרים מחודשים. הפסנתר הומצא לפני יותר מ-300 שנה, ומאז הוא אחד מכלי הנגינה הפופולריים ביותר בעולם, בין אם במוסיקה הקלאסית או בשאר עולמות המוסיקה. ישנם סוגים שונים של פסנתרים, את כולם תוכלו למצוא אצלינו בחנות. ביחד נבחר עבורכם את הפסנתר המושלם.

פסנתרים קלאסיים

ארט סטודיו הוא יבואן פסנתרים שמוכר פסנתרים מכל הסוגים. תוכלו למצוא אצלינו פסנתרים לילדים ולמבוגרים, פסנתרים לתלמידים ולנגנים מקצועיים.

הפסנתר הומצא עוד בתחילת המאה ה-18, והיה התפתחות של הצ’מבלו. מאז שהומצא התפתחו ונפוצו סוגים שונים של פסנתרים, אחד מהשניים הבולטים ביותר הוא ביניהם הפסנתר הקלאסי, או כמו שאחרים קוראים לו - פסנתר קיר. פסנתר הקיר או פסנתר עומד נקרא כך משום שהמנגנון שבתוכו נמצא במצב מאונך לקרקע, בניגוד לפסנתר הכנף. לפסנתר חלק חשוב מאד במוזיקה בכלל ובמוסיקה הקלאסית בפרט ורוב המלחינים הגדולים ניגנו בו וכתבו יצירות עבורו. הפסנתר העומד הוא אחד מכלי הנגינה הפופולאריים ביותר בעולם. הפסנתר הגרמני הוא זה שיצר את המהפכה הגדולה בתחום הפסנתר והפך אותו לכלי נגינה נפוץ שיכול להכנס לכל בית. אפשר להתחיל ללמוד לנגן בכל גיל, והפסנתר הקלאסי מתאים מאד בתור פסנתר לתלמיד, הוא יכול להיות הפסנתר הראשון ועם טיפול נכון להשאר מצויין גם במשך שנים רבות מאד.

איזה פסנתרים אנחנו מייבאים?

אנחנו מוכרים פסנתרים ברמות שונות, כולם איכותיים ותוצרת של היצרנים המוכרים ביותר.

בין הפסנתרים ניתן למצוא אצלינו

פסנתרי YAMAHA- ימאהה היא אחת החברות הבולטות ביותר בתחום יצרני המוסיקה, כאשר היא מייצרת בעיקר כלי נגינה. בשנים הראשונות להקמתה (לפני מעל 120 שנה) התמחתה החברה בייצור פסנתרים, דבר שתרם לפרסומה הרחב בכל העולם למרות היותה ממוקמת ביפן. פסנתר ימהה נחשב לאחד הטובים והאמינים ביותר בשניתן למצוא בשוק.

פסנתרי STEINWAY - סטיינווי היא חברה אמריקאית ליצור פסנתרים שהוקמה באמצע המאה ה-19 במנהטן. את החברה הקים בונה פסנתרים גרמני שעונה לשם סטיינווי. מאוחר יותר החברה עברה לגרמניה. החברה נחשבת ליצרנית הפסנתרים החשובה ביותר בעולם. בין הפסנתרים שניגנו עליהם באולמות המפורסמים בעולם ניתן למצוא שמות גדולים כמו ארתור רובינשטיין, וולדימיר הורוביץ, דניאל ברנבוים ומרתה ארגריך

Loading...