פסנתרים קלאסיים

פסנתרים קלאסיים

ארט סטודיו הוא יבואן הפסנתרים הגדול בארץ. אנחנו בארט סטודיו מוכרים פסנתרים רבים מכל הסוגים. תוכלו למצוא אצלינו במלאי פסנתר קלאסי, פסנתרי כנף, פסנתרים חשמליים וגם אורגניות, ובנוסף שלל אביזרים לפסנתר. אנחנו עוסקים ביבוא פסנתרים כמו גם במכירה, והחנות שלנו ממוקמת באזור התעשייה של ראש העין. כל מי שמחפש פסנתר באזור המרכז או השרון, וגם אלה שמוכנים להרחיק קצת יותר - אתם מוזמנים להגיע אלינו לחנות ולהינות מהמבחר הרחב של כלי הנגינה ומהייעוץ שלנו.

הפסנתר הוא כלי נגינה עתיק ופופולארי מאד. הוא התפתח מהצ’מבלו בתחילת המאה ה-18, והגיע לתצורתו הנוכחית במאה ה-19. ישנן מספר חברות בולטות, Yamaha, Kawai, Steinway, ועוד, אשר מייצרות פסנתרים מצויינים ומוכרות בכל העולם. אנו מייבאים את הפסנתרים של החברות הגדולות ואצלינו בחנות תמצאו את כלי הנגינה הטובים ביותר.

ברחבי העולם ישנם סוגים שונים של פסנתרים. הפסנתר הוא כלי נגינה עתיק שהתפתח במשך שנים לשני כיוונים עיקריים- הפסנתר הקלאסי, שנקרא גם פסנתר קיר הוא הנפוץ ביותר. בגלל גודלו הוא יכול להכנס לחללים לא גדולים, אך הדבר לא גורע מהצליל הגדול שהוא מפיק. הפסנתר העומר הוא כלי נגינה אידיאלי בין אם בתור פסנתר לתלמיד ובין אם בתור פסנתר לנגן וותיק. הוא יכול להכנס למרחבים יחסית קטנים, אך בצלילו למלא גם חללים גדולים. לצד הפסנתר הקלאסי ישנו פסנתר הכנף. פסנתרי כנף הם כלי נגינה גדולים ומרשימים. הצליל שהם מפיקים ממלא אולמות קונצרטים שלמים. פסנתר הכנף בנוי באופן שונה מהפסנתר העומד, תיבת התהודה שלו גדולה מאד ולכן הוא גדול יותר ממנו ומפיק צליל עוצמתי יותר. ישנם סוגים וגדלים שונים של פסנתרי כנף. כל פסנתר הוא קצת שונה. התחושה באצבעות בעת הנגינה, הצליל המופק, הרגש המועבר. כל אלה הופכים כל פסנתר לכלי נגינה ייחודי שיש לבחור בקפידה ולהתאים אותו לנגן. בשנים האחרונות התפתח גם סוג נוסף של פסנתרים שהופך לפופולרי יותר ויותר, והוא הפסנתרים החשמליים. הפסנתר החשמלי מפיק צליל דומה לזה של פסנתר קלאסי, ותחושת ההקשה על קלידיו דומה כך שעוצמת הנגינה משפיעה על הצליל המופק. לפסנתר החשמלי ניתן לחבר אוזניות, דבר המאפשר להתאמן בלי להפריע לסובבים. בנוסף הוא יחסית קומפקטי ולכן נכנס בקלות יתר לחללים לא גדולים. יש חברות שונות שמייצרות פסנתרים קלאסים ואלה הלכו והשתפרו לאורך העשורים האחרונים, וכיום אנו מייבאים את הפסנתרים החשמליים הטובים ביותר.

איך תבחרו את הפסנתר המתאים?

השאלה הראשונה היא מה הצרכים שלכם. לכל סוג פסנתר יש יתרונות וחסרונות. בין אם הבדלי גודל, מחיר, יצרן, רמת הנגן, אופי צליל, ישנו סוג פסנתר שמתאים לכל אחד. תוכלו לקרוא בפירוט על כל אחד ואחד מהסוגים כשתכנסו לקטגוריות השונות. בכל קטגוריה אפשר למצוא פסנתרים למתחילים ולמתקדמים במחירים משתנים ושל יצרנים שונים. תוכלו למצוא אצלינו גם פסנתרים יד שנייה, פסנתרים משומשים ופסנתרים מחודשים. הפסנתר הומצא לפני יותר מ-300 שנה, ומאז הוא אחד מכלי הנגינה הפופולריים ביותר בעולם, בין אם במוסיקה הקלאסית או בשאר עולמות המוסיקה. ישנם סוגים שונים של פסנתרים, את כולם תוכלו למצוא אצלינו בחנות. ביחד נבחר עבורכם את הפסנתר המושלם.

פסנתרים קלאסיים

ארט סטודיו הוא יבואן פסנתרים שמוכר פסנתרים מכל הסוגים. תוכלו למצוא אצלינו פסנתרים לילדים ולמבוגרים, פסנתרים לתלמידים ולנגנים מקצועיים.

הפסנתר הומצא עוד בתחילת המאה ה-18, והיה התפתחות של הצ’מבלו. מאז שהומצא התפתחו ונפוצו סוגים שונים של פסנתרים, אחד מהשניים הבולטים ביותר הוא ביניהם הפסנתר הקלאסי, או כמו שאחרים קוראים לו - פסנתר קיר. פסנתר הקיר או פסנתר עומד נקרא כך משום שהמנגנון שבתוכו נמצא במצב מאונך לקרקע, בניגוד לפסנתר הכנף. לפסנתר חלק חשוב מאד במוזיקה בכלל ובמוסיקה הקלאסית בפרט ורוב המלחינים הגדולים ניגנו בו וכתבו יצירות עבורו. הפסנתר העומד הוא אחד מכלי הנגינה הפופולאריים ביותר בעולם. הפסנתר הגרמני הוא זה שיצר את המהפכה הגדולה בתחום הפסנתר והפך אותו לכלי נגינה נפוץ שיכול להכנס לכל בית. אפשר להתחיל ללמוד לנגן בכל גיל, והפסנתר הקלאסי מתאים מאד בתור פסנתר לתלמיד, הוא יכול להיות הפסנתר הראשון ועם טיפול נכון להשאר מצויין גם במשך שנים רבות מאד.

איזה פסנתרים אנחנו מייבאים?

אנחנו מוכרים פסנתרים ברמות שונות, כולם איכותיים ותוצרת של היצרנים המוכרים ביותר.

בין הפסנתרים ניתן למצוא אצלינו

פסנתרי YAMAHA- ימאהה היא אחת החברות הבולטות ביותר בתחום יצרני המוסיקה, כאשר היא מייצרת בעיקר כלי נגינה. בשנים הראשונות להקמתה (לפני מעל 120 שנה) התמחתה החברה בייצור פסנתרים, דבר שתרם לפרסומה הרחב בכל העולם למרות היותה ממוקמת ביפן. פסנתר ימהה נחשב לאחד הטובים והאמינים ביותר בשניתן למצוא בשוק.

פסנתרי STEINWAY - סטיינווי היא חברה אמריקאית ליצור פסנתרים שהוקמה באמצע המאה ה-19 במנהטן. את החברה הקים בונה פסנתרים גרמני שעונה לשם סטיינווי. מאוחר יותר החברה עברה לגרמניה. החברה נחשבת ליצרנית הפסנתרים החשובה ביותר בעולם. בין הפסנתרים שניגנו עליהם באולמות המפורסמים בעולם ניתן למצוא שמות גדולים כמו ארתור רובינשטיין, וולדימיר הורוביץ, דניאל ברנבוים ומרתה ארגריך.

פסנתר Kawai- יצרנית כלי נגינה שהוקמה ביפן וידועה בעיקר בפסנתרים השונים אותם היא מייצרת. פסנתרים יפניים נחשבים לטובים מאד.

פסנתר פציולי - Fazioli - נחשבים כיום לפסנתרים הטובים בעולם לדעת רבים. המוניטין שלהם הולך ועולה בשנים האחרונות. זוהי חברה חדשה יחסית לייצור פסנתרים, היא הוקמה בשנת 1981 באיטליה. העץ ממנו בונה החברה את פסנתריה הוא מהמין אשוחית נורווגית, עץ שנחשב לאמין ואיכותי ביותר.

ניתן למצוא אצלינו למצוא פסנתרים קלאסיים חדשים, פסנתר יד שניה ופסנתרים משומשים. טווח המחירים רחב מאד ויש פסנתרים שמתאימים לכל הצרכים השונים. בחירת פסנתר היא תהליך שתלוי בפרמטרים שונים. המצב תלוי בצרכים משתנים- האם מחפשים פסנתר לתלמיד, פסנתר ראשון, פסנתרים שמתאימים לחדרים קטנים או לחללים גדולים, לנגנים מתחילים או וותיקים וכולי. אנחנו נלווה אתכם בכל התהליך במהלך הקניה ונסביר על המאפיינים השונים של כל כלי, על הצליל השונה ועל שאר המשתנים שמשפיעים על חווית הנגינה. ננססה להתאים את הפסנתר לייעוד שלו, בין אם הוא נרכש בתור פסנתר לתמחילים לתלמיד שזה עתה החל לנגן או לנגן מקצועי שמנגן כבר שנים רבות. אנחנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו לפני הרכישה ואתם מוזמנים לשאול אותנו כל שאלה. תוכלו למצוא אצלינו מגוון גדול ביותר של פסנתרים עומדים למכירה. תוכלו למצוא אצלנו גם פסנתר במבצע.

איך נדע במה לבחור?

לכל פסנתר יש אופי. לפסנתרים יש צלילים שונים, תחושה שונה ומגע שונה. לכל אחד מתאים פסנתר אחר. צריך להתאים את הפסנתר לצרכים של כל אחד באופן אישי. אנחנו מבטיחים ללוות אתכם בתהליך הבחירה והרכישה עד שנמצא ביחד את הפסנתר המתאים לכם ביותר.

פסנתר חשמלי

הפסנתר הוא כלי נגינה עתיק שנפוץ בעולם עוד מאד סוף המאה ה-18. הפסנתר הוא כלי נגינה פופולארי מאד שהגיע לכל קצוות תבל ונכנס לכל תחומי המוסיקה. כל המלחינים הגדולים - בטהובן, מוצרט… ניגנו כולם בפסנתר וכתבו יצירות עבורו.

הפסנתר החשמלי הראשון נוצר בשנת 1929. בעבר הדגמים נמכרו לרוב בתור אלטרנטיבה פחות יקרה לפסנתר שמתאים לבתים ולבתי ספר. כיום המצב הוא לא כזה, ורבים מעדיפיים לרכוש פסנתר זה מבחירה, לווא דווקא בגלל העניין הכספי, כי אם בזכות היתרונות הרבים שנקבנו פה שיש לפסנתר החשמלי על פסנתרים רגילים. לפסנתרים החשמליים יש שלל דגמים של היצרנים המובילים כמו פסנתר Yamaha, פסנתר Kawai, ועוד רבים. ההקשה על קליד של פסנתר רגיל גורמת להקשת פטיש על מיתר וכך נוצר הצליל. עוצמת ואופן הלחיצה של הקליד הוא זה שמשפיע על גוון ואיכות הסאונד ומאפשר לנגן הבעה מוזיקלית ייחודית והבעת רגש. לפסנתר החשמלי האיכותי יצרו מקלדת שקולה אשר מאפשרת לנגן להשפיע על עוצמת הצליל באופן דומה לאופן שבנגינה על פסנתר קלאסי. כך יצרניות הפסנתרים החשמליים הטובות ניסו והצליחו לחקות את הפסנתר הקלאסי.

בעידן המודרני בו אנו חיים, התפתחות הטכנולוגיה משפיעה על כל תחומי החיים ותורמת רבות גם לתחום המוסיקה. פסנתר הוא כלי אהוב שמפיק צלילים נפלאים, אבל מאחר והוא כלי קלאסי ועתיק אין אופציה לנגן בו בלי “להרעיש”. לעיתים נגינה עלולה להפריע לסובבים, בעיקר כאשר חיים באותו הבית מספר אנשים. לתלמידי נגינה וגם לנגנים מקצועיים יש צורך להתאמן כמה שעות ביום על מנת להגיע להישגים מרשימים. מהבחינה הזו יש יתרונות רבים לפסנתר חשמלי. כאשר משתמשים בפסנתר החשמלי יש אופציה לחבר אליו אוזניות וכך רק הנגן שומע את הנגינה. ישנן אופציות רבות לפסנתרים כאלה. בנוסף לפסנתר החשמלי יש גם את ה silent piano שיכול לשמש גם כפסנתר רגיל, וניתן גם לחבר אליו אוזניות ובכך הוא הופך לפסנתר שקט. האוזניות כמובן משמיעות צליל איכותי והנגן יכול להמשיך להתאמן ולהשתפר בלי להפריע לשאר דיירי הבית והסובבים. עניין זה יכול להוות שיקול כאשר מגיעים לחנות על מנת לבחור פסנתר. יש שיגידו שאין כמו הדבר האמיתי, ויש משהו בדבריהם, אבל הטכנולוגיה בימינו אפשרה לפסנתרים החשמליים להפיק צליל כמעט זהה לזה של הפסנתר האמיתי, ואף להעניק את אותה תחושה באצבעות בעת הנגינה. הפסנתרים החשמליים רגישים לעוצמת המגע של האצבע על הקליד, זאת בניגוד לאורגנית, אשר מפיקה עוצמת צליל קבועה בלי להיות תלויה בעוצמת ההקשה.

 ישנם דגמים רבים של פסנתר חשמלי וטווח המחירים והגדלים רחב. בגלל הטווח הגדול ניתן למצוא פסנתר שיתאים בדיוק לצרכיכם. ישנו למשל פסנתר חשמלי קטן יחסית, והוא קומפקטי יותר מהפסנתר הקלאסי, בטח ובטח יותר מפסנתר כנף. מבחינה זו נוח יותר להכניס אותו לבית בלי שיתפוס יותר מדי מקום. זהו עוד אחד מיני הפלוסים שיש ברכישת פסנתר חשמלי. בעת קניית פסנתר ישנם שיקולים רבים שיכולים להשפיע על הבחירה. אצלינו במלאי יש המון סוגי פסנתרים למכירה. אנו מבטיחים לתת לכם את הייעוץ המקצועי ביותר שיעזור לכם לבחור את הפסנתר המתאים לכם.

עוד כצת על איך לבחור בפסנתר:

כיצד בוחרים בפסנתר קלאסי?

על מה לשים לב?

קנייה של פסנתר קלאסי זאת משימה לא פשוטה, במיוחד לאנשים שטרם למדו לנגן.

אפילו אם התמנתן לנגן בפסנתר חשמלי, נגינה בפסנתר רגיל, קלאסי, זאת חוויה אחרת לגמרי.

אז איך לבחור בפסנתא המתאים?

ראשית כל יש לשים לב לתווך אחריות ותנאים של אחריות שאתם מקבלים עם הפסנתר.

בדרך כלל בחנוית הגדולות של פסנתרים תיקבלו תעודת אחריות לתווך ארוך של 10-20 שנים.

בחברות הגדולות שמוכרים פסנתרים תמיד עובדים מכוונים של פסנתרים, בעלי מקצוע שיודעים לבדוק את הפסנתר ולתקן את כל סוג של תקלה. כך שאם אתם קונים פסנתר עומד או פסנתר כנף בחנות גדולה וותיקה, אין לכם מה לדעוג. תעודת אחריות של הפסנתר נותנת לכם ביטחון שהכלי תקין.

לאומת זאת, אם החלתתם לחסוך ולחפש פסנתר בשוק של יד שניים, אתם צריכים להיזהר מאוד. לעתים קרובות פסנתרים יד2 מאנשים פרטיים לא מתוחזקים טוב ודורשים תיקונים רבים. לפעמים עלות תיקון של פסנתר יד שנייה עולה יותר מעלות של פסנתר עצמו! מאוד מומלץ להיתעזר בבעל מקצוע, מכוון פסנתרים כדי לבדוק את תקינות הכלי. בדיקה כזאת תעלה לכם כ-250 ש"ח ותהיו מוכנים ל 5-6 בדיקות עד שתמצעו כלי תקין באמת. כחו בחשבון גם נשיות וזמן שצריך להשקיע בחיפוש לפסנתר יד שנייה מאנשים פרטיים.

שם של היצרן מאוד קובע את האיכות של הפסנתר אקוסטי. בין היצרנים הבולתיים יצרנים יורופיים מגרמניה, צ'כיה ואיטליה:

Bechstein, Seiler, Ebach, Steinway & Sons, Bluthner, Grotrian, Petroff, Fazioli

מחירים לפסנתרים מקוריים תוצרת גרמניה או צ'כיה נעים בין 25000 ש"ח ליד שנייה עד 80000 ש"ח לפסנתר גרמני חדש. חשוב לציין שיש מלא מודעות יד2 שמפרסמות פסנתרים גרמניים במצב טוב במחיר 5000 ש"ח – 10000 ש"ח. ב 99% מהמקרים מדובר בפסנתרים ישנים מאוד, לא תקינים, שעלות התיקון עולה על עלות הפסנתר.

יצרנים יפניים המפורסמים ביותר הם Yamaha (Yamaha, Eterna, Miki, Kaiser), Kawai (Kawai, Diapason), Toyo (Toyo, Apollo, Atlas, Victor), Earl Windsor, Tokai (Goldstar), Wagner, Tonica  ועוד מותגים רבים.

בניגוד לפסנתרים גרמניים, פסנתרים יפניים עולים פחות ובעבור סכום של 10000-20000 ש"ח ניתן לקנית פסנתר יפני יד שנייה ברמה מצויינת עם 20 שנות אחריות.

פסנתרים יפניים מותאמים מצוין למזג האביר ישראלי ומחזיקים הרבה זמן ללא תקלות.

פסנתרים אקוסטיים הטובים ביותר בין פסנתרים יפניים נחשבים פסנתרי Yamaha  דגמים U1, U2, U3, UX.

 שנות היצור של פסנתרים יפניים המוצלחים ביותר הם שנות ה-70, 80 ו 90.

לאחר שנות ה-90 יצור של פסנתרים יפניים עבר לסין והאיכות ירדה מאוד.

לכן רב המוסיקאים, מורים לפסנתר, מכוונים של פסנתר ממליצים על פסנתרים תוצרת יפן יד2 ישר מיבואן.

ישנם פסנתרים אקיסטיים תוצרת דרום קורייה. מספר יצרניים קוריאניים של פסנתרים קלאסיים נחשבים טובים: Rosenstock, Samic, Young Chang.

אשר לפסנתרים תוצרת סין, ישנם מספר פסנתרים באיכות סבירה אך הם עדיין אינם יכולים להשתוות עם תוצרת יפן.

כאשר אתם בוחרים בפסנתר קלאסי, קחו בחשבון את גודל החדר שהפסנתר יעמוד בו.

פסנתר קטן יתאים לחדר קטן כאשר פסנתר בגובה מעל 121 ס"מ מתאים יותר לסלון.

צליל של הפסנתר משתנה מכלי לכלי ויכול להיות שונה אפילו כאשר מדובר בדגמים זהים של הפסנתר.

מאוד מומלץ לשמוע את הפסנתר לפני הקנייה.

 

הצג:
מיין לפי:
K-132

פסנתר Steinway

פסנתר Steinway מחודש הכלי עבר שיפוץ מלא בארץ על ידי אנשי מקצוע המובחרים   נתונים:   ..

₪35100 מחיר לא כולל מע"מ: ₪30,000

K-135

פסנתר Steinway

פסנתר Steinway מחודש הכלי עבר שיפוץ מלא בארץ על ידי אשני מקצוע המובחרים   נתונים: &..

₪24999 מחיר לא כולל מע"מ: ₪21,367

UX3

פסנתר Yamaha UX

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪21060 מחיר לא כולל מע"מ: ₪18,000

U3WL

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪20475 מחיר לא כולל מע"מ: ₪17,500

U1A Japan

פסנתר Yamaha U1

פסנתר זה הינו פסנתר יפני המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר זה מלווה בתעודת אחריות ל ..

₪19899 מחיר לא כולל מע"מ: ₪17,008

KC123-EP

פסנתר 123 ס"מ, שחור

פסנתר קלאסי חדש, דגם KC123 EP יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany Specification H1..

₪17929 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,324

KT121-WP Silent

פסנתר חום, Silent

פסנתר קלאסי חדש עם מערכת סיילנט Silent דגם KT121 DW יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germa..

₪17901 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,300

KT121 IP Silent

פסנתר 121 ס"מ, לבן

פסנתר קלאסי חדש, דגם KT121 IP עם מערכת Silent יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany ..

₪17901 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,300

D125

פסנתר גרמני חדש

פסנתר זה הינו פסנתר גרמני חדש המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר זה מלווה בתעודת אחרי..

₪17847 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,254

SCHWEIZERSTEIN

פסנתר גרמני 131 ס"מ, מהגוני

פסנתר גרמני במצב מצויין צבע מהגוני חברת Schweizerstein באחריות ..

₪17550 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,000

U3H SILENT

פסנתר Yamaha Silent

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪17550 מחיר לא כולל מע"מ: ₪15,000

NA123EP

פסנתר יפני חדש

פסנתר יפני חדש באריזה, המקביל לדגם Yamaha U3 , המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר זה מלווה..

₪17499 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,956

NA121EP

פסנתר יפני חדש

פסנתר יפני חדש באריזה, המקביל לדגם Yamaha U1 , המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ פסנתר זה מלווה ..

₪16990 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,521

פסנתר 121 ס"מ, סיילנט חדש
KT121-EP Silent

פסנתר 121 ס"מ, סיילנט

פסנתר קלאסי חדש, דגם KT121 EP עם מערכת סיילנט יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany ..

₪16965 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,500

NA116EP

פסנתר יפני חדש

פסנתר יפני חדש המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר זה מלווה בתעודת אחריות ל 20 שנים. ..

₪16380 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,000

U1M

פסנתר Yamaha U1M

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שנייה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר זה מלווה בתעודת ..

₪16380 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,000

K8 WHT

פסנתר Kawai לבן

פסנתר זה הינו פסנתר יפני מקורי המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מומ..

₪16380 מחיר לא כולל מע"מ: ₪14,000

U1H Silent

פסנתר Yamaha Silent

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪16000 מחיר לא כולל מע"מ: ₪13,675

HAT20Silent

פסנתר SILENT יפני

SILENT PIANO פסנתר זה הינו פסנתר יפני המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן ..

₪15990 מחיר לא כולל מע"מ: ₪13,667

NA118WP

פסנתר יפני חדש

פסנתר יפני חדש באריזה, מקביל לדגם Yamaha U1, המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. פסנתר ז..

₪15499 מחיר לא כולל מע"מ: ₪13,247

NA116 WP

פסנתר יפני חדש

חברת ארט סטודיו הינה יבואן בלעדי של פסנתרי TOYO בישראל פסנתר יפני חדש מחברת TOYO צבע ח..

₪15067 מחיר לא כולל מע"מ: ₪12,878

KT121 IP

פסנתר 121 ס"מ, לבן

פסנתר קלאסי חדש, דגם KT121 IP יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany Specification H1..

₪14900 מחיר לא כולל מע"מ: ₪12,735

KT121-WP

פסנתר חום, 121 ס"מ

פסנתר קלאסי חדש דגם KT121-WP יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany Specification H12..

₪14508 מחיר לא כולל מע"מ: ₪12,400

פסנתר 121 ס"מ, שחור חדש
KT121-EP

פסנתר 121 ס"מ, שחור

פסנתר קלאסי חדש, דגם KT121 EP יצרן גרמני ותיק ומפורסם Ernst Krause Germany Specification H1..

₪14040 מחיר לא כולל מע"מ: ₪12,000

פסנתר Niemeyer Silent -22%
Niemeyer Silent

פסנתר Niemeyer Silent

פסנתר זה הינו פסנתר חדש מתצוגה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. לאחר היבוא הפסנתר נבדק בא..


₪18000 ₪14,000 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,966

YAMAHA U5

פסנתר Yamaha U5

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪13990 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,957

KS2F

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪13867 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,852

U1E

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪13455 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,500

פסנתר Yamaha C108

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪13455 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,500

U1E

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪12870 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,000

BL51MAH

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪12870 מחיר לא כולל מע"מ: ₪11,000

KS3F

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪12402 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,600

U2B

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪12285 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,500

Yamaha Japan U2G

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪12285 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,500

BL61S

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪12285 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,500

BL51

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪11700 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,000

U1D*

מבצע Yamaha U1

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪11700 מחיר לא כולל מע"מ: ₪10,000

K350

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪11583 מחיר לא כולל מע"מ: ₪9,900

YAMAHA U2A*

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪11115 מחיר לא כולל מע"מ: ₪9,500

YAMAHA U2C WN

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל על ידי מומחים. לא..

₪11115 מחיר לא כולל מע"מ: ₪9,500

BL31

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪10998 מחיר לא כולל מע"מ: ₪9,400

CX5

פסנתר Kawai יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪10530 מחיר לא כולל מע"מ: ₪9,000

SU121 MG

פסנתר Samick מהגוני

פסנתר זה הינו מיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק על ידי מומחים. לאחר היבוא הפסנתר נב..

₪10296 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,800

BOCKLER

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר גרמני יד שניה המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל ע..

₪9999 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,546

APOLLO A3

פסנתר יפני, צבע מהגוני

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9902 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,464

Diapason D126M

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9902 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,464

Yamaha U3*

פסנתר Yamaha

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן..

₪9899 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,461

ST125

פסנתר Steiner יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9887 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,450

*RX300DW

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9594 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,200

U127

פסנתר גרמני יד שנייה

פסנתר זה הינו פסנתר גרמני יד שניה המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל ע..

₪9583 מחיר לא כולל מע"מ: ₪8,191

V107B

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9126 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,800

Yamaha Japan P1B

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪9126 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,800

ATLAS A2

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪9122 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,797

FRITZ KUHLA

פסנתר גרמני יד שנייה, מהגוני

פסנתר גרמני יד שנייה במצב מצויין צבע מהגוני מבריק חברת FRITZ KUHLA באחריות ל20 שנים ..

₪9068 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,750

MIKI-121

פסנתר יפני יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪8990 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,684

BS01

פסנתר יפני

פסנתר זה הינו פסנתר יפני המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מומח..

₪8914 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,619

M1A

פסנתר Yamaha יד2

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ידי מ..

₪8899 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,606

ATLAS A1

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪8825 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,542

WAGNER W1

פסנתר גרמני יד שנייה

פסנתר גרמני יד שנייה במצב מצויין חברת WAGNER באחריות ל20 שנים ..

₪8775 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,500

FRITZ KUHLA 20

פסנתר גרמני יד שנייה

פסנתר זה הינו פסנתר גרמני יד שניה המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל ע..

₪8775 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,500

FRITZ KUHLA 15

פסנתר גרמני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר גרמני יד שניה המיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל ע..

₪8759 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,486

*KR33 MG

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל ..

₪8307 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,100

YOUNG U3*

פסנתר Young Chang

פסנתר זה הינו מיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל על ידי מומחים. לאחר היבוא, הפ..

₪8190 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,000

YOUNG CHANG U3*

פסנתר Young Chang

פסנתר זה הינו מיובא על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק בחו"ל על ידי מומחים. לאחר היבוא, הפ..

₪8190 מחיר לא כולל מע"מ: ₪7,000

KR27

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪8038 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,870

OTTOSTEIN

פסנתר OTTOSTEIN

פסנתר יד שנייה תוצרת יפן שנות ה-90 גובה 109 אורך 147 עומק 50 בעל צליל יפה במיוחד  ..

₪7956 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,800

CE7N

פסנתר יפני קומפקטי

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7722 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,600

VICTOR V3

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7722 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,600

CL5E

פסנתר יפני קומפקטי

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7605 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,500

FA20

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7605 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,500

V80M

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7547 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,450

VICTOR V7

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪7486 מחיר לא כולל מע"מ: ₪6,398

U150E

פסנתר יפני יד שניה

פסנתר זה הינו פסנתר יפני יד שניה המיובא מיפן על ידי חברת ארט סטודיו בע"מ. הכלי נבדק ביפן על ..

₪6786 מחיר לא כולל מע"מ: ₪5,800

פסנתר DAESUNG

פסנתר קלאסי יד2 110 ס"מ גובה תוצרת קוריאה צבע חום ..

₪6000 מחיר לא כולל מע"מ: ₪5,128

פסנתרים החל מ-4900 ש"ח חדש
פסנתרים יפניים

פסנתרים החל מ-4900 ש"ח

מבחר ענק של פסנתרים  באולם תצוגה עם למעלה מ-200 פסנתרים. מותגים מובילים YAMAHA KAWAI ..

₪4900 מחיר לא כולל מע"מ: ₪4,188

פסנתר להשכרה

TOYO, Kingsburg

אין להזמין באתר!  רק הזמנות טלפוניות! מגוון דגמים לבחירתכם! מחירון השכרה: לשלושה חודש..

צור קשר למחיר

פסנתר להשכרה

Rent Yamaha

אין להזמין באתר!  רק הזמנות טלפוניות! מגוון דגמים לבחירתכם! מחירון השכרה: לשישה חודשי..

צור קשר למחיר

Rent Kawai

Kawai

אין להזמין באתר!  רק הזמנות טלפוניות! מגוון דגמים לבחירתכם! מחירון השכרה: לשישה חודשי..

צור קשר למחיר

PNO-01

מנגנון סגירה שקטה לפסנתר

מנגנון בטיחות לכיסוי קלידים של פסנתר קלאסימנגנון הגורם לכיסוי של הקלידים של הפסנתר קלאסילהסגר בצורה ..

₪124 מחיר לא כולל מע"מ: ₪106

CLOTH_KAWAI

כיסוי בד איכותי לקלידי פסנתר

כיסוי בד איכותי לקלידים של הפסנתר, מבית KAWAI ..

₪21 מחיר לא כולל מע"מ: ₪18

Loading...