פסנתר חדש או משומש?

ההבדלים בין פסנתרים חדשים לפסנתרים יד שנייה

פסנתרים נחשבים לאחד מכלי הנגינה הפופולריים ביותר לרכישה וללמידה. הסיבה לכך היא שהם נחשבים קלאסיים ונעימים לשמיעה.
לא בכדי הוכיחו מחקרים רבים את הקשר בין נגינה בפסנתר לבין שלווה וביטחון עצמי. פסנתר בבית אינו רק כלי נגינה אלא משמש גם כרהיט מרהיב, המייחד את המרחב הביתי.

 

כאשר רוכשים פסנתרים, רוכשים אותם למספר רב של שנים ולכן ההשקעה הכספית הגבוהה מתגמלת יותר, מאחר והיא נחשבת להשקעה ארוכת טווח. במידה ואין תקציב לרכישה של פסנתרים חדשים, ניתן לרכוש גם פסנתרים יד שניה.


פסנתרים כאלו ניתן לרכוש הן מחנויות פסנתרים המציגות את מרכולתן באולמות תצוגה ברחבי הארץ ובאתרי אינטרנט, והן מבעלים פרטיים. רכישת פסנתר תדרוש מכם לבחור בין פסנתר ניצב לבין פסנתר כנף, ותוכלו לבחור ביניהם על פי המרחב שעומד לרשותכם בבית ובהתאם לניסיון ולמספר שנות הלימוד שלכם.

 

במה שונים פסנתרים יד שניה מפסנתרים חדשים?


ההבדל המהותי ביותר בין פסנתרים חדשים לפסנתרים יד שניה הוא המחיר. מחירם של פסנתרים יד שניה הנו נמוך באופן משמעותי, ויכול להגיע עד למחצית מחירם של פסנתרים חדשים.


הסיבה לכך היא שבדומה לכל מוצר יד שניה אחר, עברו של הפסנתר הוא בעל השפעה רבה על מחירו. עם זאת, ניתן למצוא פסנתרים יד שניה במצב חיצוני וטכני מצוין.
פסנתרים יד שניה דורשים בדיקה קפדנית של המצב הפנימי שלהם, בנוסף לבדיקת חיצוניותם. בדיקה זו יכולה למנוע רכישות שתאלצנה אתכם להוציא סכום גדול בהרבה משתכננתם, עקב תיקונים למיניהם.

 

היכן ניתן להשיג פסנתרים יד שניה?


ניתן לרכוש פסנתרים יד שניה הן בחנויות והן מבעלים פרטיים.


לרכישת פסנתרים בחנויות מספר יתרונות. ראשית, חנות מאפשר לכם לבחור פסנתר אחד מתוך מגוון גדול של פסנתרים ולמצוא את הפסנתר שמתאים לכם ביותר.
שנית, חנויות מעניקות אחריות על הרכישה, דבר אשר יכול להיות משתלם ביותר במקרה של תיקונים למיניהם. יתר על כן, פסנתרים יד שניה המוצגים בחנויות הם פסנתרים אשר עברו בדיקה מקיפה על ידי מומחים בתחום ונמצאו במצב מצוין.

 


ניתן כמובן לרכוש פסנתרים יד שניה גם מבעלים פרטיים. בניגוד לחנויות, בעלים פרטיים אינם מעניקים תעודת אחריות ואתם תאלצו לבדוק את מצבו של הפסנתר בעצמכם, אך המחיר עשוי להיות נמוך יותר.

 

 

 

 

 

 

ערוץ היוטיוב של ארט סטודיו


Loading...